Group Meeting

Group Meeting

Otrdien, 2017. gada 7. februarī, Rīgā, brīvprātīgiem notika tikšanās ar jauniešiem un aktīvistiem, kuri interesējas sociālo projektu ietvaros par iespējamo palīdzības sniegšanu un problēmas risināšanu. Brīvprātīgiem interesē biedrības Bioetikas mērķi, kā arī nākamo projektu realizēšana. Mēs pastatījām par Erasmus+  jauniešu mobilitātes iespējām, biznesa projektiem, ceļošanu un aktīvu dzīves nostāju. Tikšanās mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar aizvadīto treniņa kursu “Formula–2: international marathon of project ideas”, kurā piedalījās jaunieši no Igaunijas un Latvijas, treniņš norisinājās Igaunijā 2016 9.-11. decembrī. Un noteicot mūsu plānus par projektu sagatavošanu un piedāvāšanu.  

Mēs izstāstījām, kā piedalīties treniņu kursā, kuru organizē Nacionālā aģentūra no Latvijas un Igaunijas. Mes pastāstījām par mūsu projekta ideju un iniciatīvām, kā arī par mūsu partneru organizācijām un  rakstiem, kā arī dalījāmies ar savām projekta idejām, iemācījāmies, kā pariezi realizēt savas idejas un pārvērst tās pilnvērtīgā projektā.

Mūsu mērķauditorijai tikšanās reizē bija arī daudzveidīgas un interesantas savas idejas, dalībnieki iespaidojās no daudzveidīgajām programmu iespējām, ko piedāvā Erasmus+. Arī bija tie, kuri uzzināja par šo iespēju pirmo reizi un interesējas uzzināt vairāk. Tieši tāpēc dalībniekiem bija nepieciešams paplašināt savu redzesloku iegūstot un papildinot savas zināšanas par dažādām programmām, organizācijām un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru. Tāpat dalībniekiem tika izdalīti informatīvie materiāli ar saitēm uz organizāciju mājaslapām, kā arī mēs sniedzām atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Pasākuma beigās, neformālā atmosfērā, mēs parunājām ar visiem dalībniekiem un uztaisījām kop bildi.
Mūsu brīvprātīgie ir ne tikai no Rīgas, bet arī no Ādažiem, Berģiem, un t.t.
Mes arī plānojam nākamas oficiālas tikšanas 8. aprīli kopā ar partnerorganizācijām, un tiem, kuri nevarēja piedalīties šodien tikšanā, bet ir svarīgi satikties ar viņiem saistībā ar projektiem.