“MANDARĪNU ZEME 2019”: BRĪVPRĀTĪGIE ORGANIZĒJA 10 LABDARĪBAS PASĀKUMUS 429 BĒRNIEM NO SOCIĀLI NELABVĒLĪGĀS VIDES UN BĒRNU NAMIEM

Vai zinājāt, ka brīnumi notiek tikai tad, ja tiem tic?

Mandarīnu Zemē brīnumiem tic visi – gan pieaugušie, gan bērni. Pat tie bērni, kuri ikdienā brīnumu vietā biežāk redz daudz skarbākas lietas. Tieši šādiem bērniem Mandarīnu Zeme katru gadu cenšas anest ticību brīnumiem, un vēl jo vairāk – ticību tam, ka brīnumus var radīt arī pašiem. Varbūt, tieši tādēļ Mandarīnu Zemi katru gadu atbalsta tik daudz labsirdīgu cilvēku, kuri atnāk lai palīdzētu vienkārši tāpat. No visas sirds.

Šogad Mandarīnu Zeme pulcēja 55 brīvprātīgos – dažāda vecuma un dažādu likteņu cilvēkus, kuri visi kopā sarīkoja 10 svētkus ar brīnumiem 429 bērniem no Latvijas bērnu namiem, krīzes centriem, maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm, kā arī bērniem ar īpašām vajadzībām. Jo labi brīnumi ir nepieciešami ikvienam. Brīvprātīgs palīgs – šis vārds mums nozīmē cilvēku ar dvēseli vērstu uz pasauli. Cilvēku, kurš dāvā savu siltumu un neprasa pretī neko. Ieši tāpēc šādi cilvēki saņem no bērniem tik lielu emocionālu atdevi – jo bērni jūt, ka pret viņiem izturās labi nevis pienākumu dēļ, bet no visas sirds. Ka pasakai un brīvprātīgai palīdzībai pievienojas ne tikai pieaugušie, bet arī pusaudži un bērni. Daži piedalās ar ģimenēm. Tas ir lieliski, ja 13-14 gadu vecumā bērns saprot, ka var izdarīt kaut ko labu ne tikai sev, bet arī citiem.

Tas jau ir kļuvis par tradīciju, ka Mandarīnu Zeme ir ne tikai pasaka bērniem, bet arī Brīnumu un Labsirdības skola visiem pārējiem.Mēs sirsnīgi pateicamies visiem elfiem – brīvprātīgajiem palīgiem, kuri palīdzēja organizēt projektu šogad, bet daudzi no tiem jau ir mūsu projekta veterāni, kas piedalās 2, 3, bat citi jau visus 7 projekta gadus. Vairāk kā puse brīvprātīgo piedalās jau vairākus gadus, un mēs priecājamies, ka parādās arī jaunas spožas sejas no dažādām valstīm!Jo bērnu smaidi, kas atplaukst redzot jūsu centienus – ir visvērtīgākais, kas var būt.Iepazīsim mūsu elfus tuvāk!Izsakām dziļu pateicību visiem, kas atbalstīja šo projektu, palīdzēja savāk līdzekļus saldām dāvanām, mandarīniem, ēdināšanai.Mandarīnu Zeme 2019 ir notikusi tieši pateicoties jums – cilvēkiem ar lielu sirdi. Mēs lepojamies, ka jūs esat kopā ar mums. Jūsu dvēseles siltums arī ir tas vislielākais brīnums, kas ļauj šim projektam notikt jau 7 gadus pēc kārtas. Paldies jums!Projekts “Mandarīnu Zeme 2019” tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.